Цитата

Учітесь, читайте, і чужому научайтесь, й свого не цурайтесь.

Т. Шевченко

Як успішно пройти психологічне тестування при прийлмі на роботу?

Опубліковано: 13:15 10.05.2017

Сучасні умови праці, продуктивність і якість виконуваної роботи, все більше вимагають від претендентів відповідної працездатності, особистих, психологічних і ділових якостей.

Для чого серйозні організації часто використовують психодіагностику при прийомі на роботу?

1. Для більш об'єктивної оцінки кандидата. При проходженні завдань особисте враження фахівця не має ніякого значення. Позитивна або негативна оцінка, яку дає представник компанії можливому співробітнику, ніяк не може вплинути на результати.

2. Для вибору людини, що максимально підходить на необхідну посаду. Якщо у кількох претендентів резюме приблизно однакові, то досить складно визначити, хто з них більше підійде на посаду.

3. Для визначення типу особистості, що максимально органічно вписується в діючий колектив. Фахівці з кадрів знають, де і з ким буде працювати новий співробітник. Тому йому набагато простіше визначити хто впишеться в колектив, проаналізувавши результати тестувань.

4. Для відсіювання тих категорій громадян, які мають недоліки в розвитку або знаходяться в скрутному психологічному стані. Щоб в майбутньому не виникало проблем в роботі з такими особистостями, їх необхідно відсіяти на початкових етапах підбору персоналу. Але за зовнішніми ознаками не завжди можна здогадатися про проблеми всередині людини. Тому і закликають на допомогу тести.

Керівників цікавлять інтелектуальні (загальна ерудиція), особистісні, емоційні особливості майбутнього співробітника, його здатність до творчого пристосування і вирішення проблемних робочих ситуацій.

Пройти онлайн тести, які найчастіше використовують при прийомі на роботу Ви можете за посиланням: http://xn----7sbabkauaucayksiop0b0af4c.xn--p1ai/testy-detyam/testy-na-rabotu/