Цитата

Балаканина нічого не вартa. Покажіть мені код.

Linus Torvalds

IV Всеукраїнська науково-практична конференція "Фахова передвища і професійна освіта: теорія, методика і практика"

Опубліковано: 09:24 18.10.2023

10 жовтня 2023 року відбулася науково-практична конференція «Фахова передвища і професійна освіта:теорія, методика і практика». Співорганізатори: Науково-методичний центр вищої та фахової передвища освіти МОН України і Національна академія педагогічних наук України.

До роботи конференції долучилися викладачі циклових комісій професійної та практичної підготовки під головуванням Дейдей Вікторії та Слободяник Олени.

Під час проведення заходу було обговорено актуальні питання організації освітнього процесу в закладах фахової передвищої і професійної освіти, а саме: менеджмент інноваційної діяльності закладу фахової передвищої освіти; діджиталізація освітнього процесу; цифрова компетентність педагогів; співпраця закладів освіти з роботодавцями та багато іншого.

У темах виступів звернено увагу на якість надання освітніх послуг в закладах фахової передвищої освіти в умовах воєнного стану, перспективи розвитку фахової передвищої освіти у контексті сучасних викликів, впровадження дуальної форми здобуття освіти, особливості професійної підготовки дорослих у центрах державної служби зайнятості, форми оновлення функцій професійної освіти, розвиток професійної компетентності викладачів фахових коледжів, застосування цифрових технологій, практичну підготовку майбутніх учителів педагогічних коледжів, інноваційні стратегії підготовки педагога-дослідника, систему інтерактивно-дистанційного навчання, співпрацю коледжів і стейкхолдерів.

Переосмислюємо, обираємо свою траєкторію і втілюємо в життя...

Вже сьогодні студентів необхідно навчати навичкам завтрашнього дня.

Дякуємо ЗСУ за можливість жити і працювати!

Боровик Ю.А., Слободяник О.О., методисти