Учітесь, читайте, і чужому научайтесь, й свого не цурайтесь.
27 квітня 2024 року відбувся захопливий майстер-клас «Знайомство з Python на основі бібліотеки turtle», який завершив цикл майстер-класів «Твоє майбутнє у сфері інформаційних технологій».
Даний проєкт впроваджено викладачами циклової комісії професійної та практичної підготовки за спеціальностями «Прикладна математика», «Комп’ютерна інженерія», «Автоматизація, комп’ютерно-інтегровані технології та робототехніка» у співпраці з представниками Національного університету «Запорізька політехніка» з метою ознайомлення майбутніх вступників з унікальністю нашого навчального закладу, перевагами навчання та сучасними освітніми можливостями.
Протягом місяця до майстер-класів долучилися школярі 7-9 класів за активною підтримкою батьків, студенти 1-2 курсів, викладачі та співробітники коледжу.
Відкрила завершальний захід Олена СЛОБОДЯНИК, голова циклової комісії, яка розповіла про динамічність сфери інформаційних технологій, особливості спеціальностей та їх різниці між собою, які професії існують в ІТ-сфері. Школярі отримали вичерпну інформацію про можливість отримання спеціальностей, перспективи майбутнього працевлаштування з урахуванням вимог ринку праці.
На наступному етапі розпочався майстер-клас опанування однієї з найбільш затребуваних мов програмування у світі, який проводила Лариса ДЕЙНЕГА. старший викладач Національного університету "Запорізька політехніка", керівник і інструктор Академії Cisco НУ "Запорізька політехніка", викладач спецдисциплін Запорізького фахового коледжу комп'ютерних технологій НУ "Запорізька політехніка", Google Certified Educator Level 1.
«Python - це мова, якою написані Netflix, Spotify, Google, Dropbox та Youtube. Я не хочу довго говорити наскільки гарно бути Python-розробником. Я хочу вам показати, що кодити це цікаво і не так страшно, як здається. І зараз ми спробуємо покодити разом» - зазначила пані Лариса.
Під час майстер-класу учасники створювали власні фігури за допомогою бібліотеки Turtle (розширення мови Python). Вони підбирали бажані розміри, кольори та інші параметри для елементів малюнків, ускладнювали алгоритм побудови фігур, завдяки чому роботи вийшли оригінальними й цікавими.
По завершенню заходу Олена СЛОБОДЯНИК підвела підсумки про напрями сфери інформаційних технологій і наголосила, що усі галузі ІТ створені та існують завдяки математиці, а винайдення ЕОМ стало можливим завдяки припущенням і моделюванню. І саме прикладна математика займається пошуком нових технологій та моделюванням процесів.
Дякуємо всім, хто завітав до нас! Ми вражені вашим інтересом до циклу майстер-класів «Твоє майбутнє у сфері інформаційних технологій». Бажаємо успіху в подальшому виборі та чекаємо зустрічі в новому навчальному році!