Цитата

Багато з вас знайомі з перевагами програміста. Їх всього три, і зрозуміло це: лінь, нетерплячість і гординя.

Larry Wall

Тренінг: «Технології визначення потреб особистості та значення їх задоволення для попередження ризиків розвитку складних життєвих обставин, конфліктів, емоційного виснаження».

Тренінг: «Технології визначення потреб особистості та значення їх задоволення для попередження ризиків розвитку складних життєвих обставин, конфліктів, емоційного виснаження».
Опубліковано: 08:51 19.06.2024

У місті Києві з 30.05 по 01.06.2024 року проходив тренінг: «Технології визначення потреб особистості та значення їх задоволення для попередження ризиків розвитку складних життєвих обставин, конфліктів, емоційного виснаження».

Громадська організація «Відповідальні громадяни» постійно організовує тренінги для спеціалістів соціальної сфери та освіти в рамках реалізації проєкту: «Надання послуг з психосоціальної підтримки, захисту та освіти родинам з дітьми в Харківській, Донецькій, Дніпропетровській та Запорізькій областях», за підтримки дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ). 

Метою тренінгу було  формування навичок з реалізації основних технік та способів, що допомагають виявити та задовольнити потреби дітей, запобігаючи при цьому виникненню негативних ситуацій у різних середовищах.

Для підвищення власної компетентності, я, Бублик Лідія Володимирівна, викладач циклової комісії професійної та практичної підготовки за спеціальностями «Електроніка» та «Електронні телекомунікації та радіотехніка»,  вирішила відвідати цей тренінг і чесно кажучи не пожалкувала про це.

В силу своєї діяльності, ми як викладачі, часто відвідуємо різні заходи для набуття нових знань та умінь, але цей тренінг був, особисто для мене, своєрідним відкриттям. 

Ті задачі, які ставили перед нами тренери, були направленні, в першу чергу на виявлення особистих потреб і потреб будь - якої людини не зважаючи на її вік.

Чудові тренери Бєлоліпцева Олена і  Кравченко Марина створили для нас чудову атмосферу в якій ми пропрацювали три дні. Ці три дні були наповнені доброзичливою атмосферою, позитивною енергією, відчуттям спокою і цілісності. Нові знання змусили подивитись на себе і оточуючих людей іншим поглядом. Ще багато треба опрацювати, побудувати нові плани. Але те відчуття наповненості й енергії які я отримала, дозволяють мені сказати: «Я люблю себе там, де я є»!