Цитата

Мандрівка довжиною в тисячі кілометрів починається з одного кроку.

Лао Цзи

Всеукраїнський конкурс Noosphere Space Art Challenge!

Всеукраїньский конкурс Noosphere Space Art Challenge!
Опубліковано: 16:13 22.05.2024

Noosphere Space Art Challenge – всеукраїнський конкурс малюнків на космічну тематику, який проводиться за ініціативою ГО «Асоціація Ноосфера» за підтримки свого співзасновника, мецената Макса Полякова. 

 

Мета конкурсу– привернути увагу української молоді до космічних досліджень та інженерії, а також промотувати дитячу та юнацьку художню творчість. Цього року конкурс проходив з 4 березня по 28 квітня, тема якого присвячена щирим і неймовірно важливим мріям. До участі були запрошені діти і підлітки віком від 3 до 17 років, які знаходяться на території України або ж за кордоном. В результаті організатори отримали рекордну кількість робіт – 28576!

 

 

У віковій категорії 13-17 років представив свою роботу студент другого курсу ВСП «Запорізький фаховий коледж комп’ютерних технологій Національного університету «Запорізька політехніка» Плотніков Даніїл (група КІ 22-1) за підтримки викладача Боровик Юлії Анатоліївни.

 

За результатами конкурсу Даніїла нагороджено Дипломом Noosphere Space Art Challenge за творчий підхід до втілення космічних мрій і яскраве бачення майбутнього!

Вітаємо! Бажаємо подальших успіхів та звершень!