Оголошення

Всеукраїнський творчий конкурс «Найкраще лого для Освітнього центру»

Опубліковано: 09:25 21.02.2024

До Дня Державного Герба України запускаємо Всеукраїнський творчий конкурс «Найкраще лого для Освітнього центру»!

Коли у 1991 році було оголошено конкурс на створення Державного Герба, спеціальна комісія розглянула понад 200 варіантів – і 192 з них містили тризуб. Перемогу ж здобула спільна робота історика-геральдиста Андрія Гречила та художника Івана Турецького.

Сьогодні ми теж даємо змогу кожному юному українцю прояви... читати далі


Мобільний застосунок "Reunite Ukraine"

Опубліковано: 12:33 20.12.2023

У зв'язку з військовою агресією рф проти України вкрай актуальним є пошук дітей, які вважаються зниклими безвісти або перебувають у зоні ризику зникнення.

У межах співпраці між Національною поліцією України та організацією "Find My Parent" 25 листопада 2022 року підписано Меморандум про взаєморозуміння щодо співпраці у поверненні зниклих українських дітей. Відтоді "Find My Parent" та НПУ спільно працювали над створенням мобільного застосунку "Reunite... читати далі


Вебінар "Асинхронне програмування в Python"

Опубліковано: 09:17 10.11.2023

16 листопада 2023 р. представники компанії Light IT проводять безкоштовний вебінар на кафедрі програмних засобів НУ "Запорізька політехніка" на тему "Асинхронне програмування в Python".  Бажаючих взяти дистанційну участь просимо зареєструватися: https://forms.gle/df2dcoZssjdhjYLf7 Посилання для підключення на платформі Zoom будуть надіслані зареєстрованим.

 

 

читати далі

СТУДЕНТАМ СТАРШИХ КУРСІВ!

Опубліковано: 21:36 31.05.2023

Громадська організація «Рабів до раю не пускають», яка об’єдналася для спільної думки, спільної дії, для спільного розвитку запрошує в свою команду студентів, які прагнуть розвиватися та самовдосконалюватися на безкоштовне стажування (2 місяці) за спеціальностями:

Журналіст (комунікабельність, вміння орієнтуватися у публікаціях, пошук інформації з різних джерел, проведення розслідувань, написання статей). Юрист (зі знанням та вмінням складання та оформлення до... читати далі


ЛІЦЕНЗІЯ CANVA ДЛЯ СТУДЕНТІВ ТА ВИКЛАДАЧІВ ЗФККТ

Опубліковано: 09:46 18.04.2023

Шановні студенти та викладачі! З радістю повідомляємо Вам про можливість безкоштовного використання онлайн-сервісу Canva від імені нашого коледжу. Canva - це потужний інструмент для дизайну, який дозволяє створювати якісні та професійні макети, графічні ілюстрації та багато іншого. Ліцензія Canva для навчальних закладів має декілька переваг, які можуть стати в нагоді студентам та викладачам. Деякі з них такі:  

  • Безкоштовне використання сервісу: Навчальні заклад... читати далі

Курси від IBM

Опубліковано: 10:14 17.01.2023

​​Команда IBM за ініціативи Мінцифри переклала свої найпопулярніші курси українською. Carpe diem!

ІВМ — один із найбільших світових виробників усіх видів комп'ютерів та програмного забезпечення. Компанія пропонує 4 курси українською мовою на безоплатній платформі SkillsBuild. Проходьте курси та отримуйте спеціальні значки, які можна додати до резюме або профілю в LinkedIn.

Які курси доступні від IBM SkillsBuild

 Курс професійних навичок

Курс навчить вас soft skills: критично мислити, спі... читати далі


Autodesk - перший цифровий інструмент в ЗФККТ

Опубліковано: 21:07 20.12.2022

«Autodesk, Inc» - американська транснаціональна корпорація, найбільший у світі постачальник програмного забезпечення (САПР) для промислового і цивільного будівництва, машинобудування, ринку засобів інформації та розваг.

Компанією Autodesk був розроблений широкий спектр рішень для архітекторів, інженерів, конструкторів, що дозволяють їм створювати цифрові моделі. Технології Autodesk використовуються для візуалізації, моделювання та аналізу поведінки конструкцій,... читати далі


“Teens’ Skills-Up Club” від EducationUSA

Опубліковано: 16:48 20.12.2022

Хочеш розвинути в собі лідера? Тоді проєкт “Teens’ Skills-Up Club” від EducationUSA точно для тебе.

Під час програми ти зустрінешся з однодумцями та матимеш нагоду розвинути навички справжнього лідера. Впевнений, ти точно чув такий термін як soft skiils, наскліьки можуть бути вирішальними в прийнятті рішень та хотів би їх розвинути в собі! А якщо останнє слово для тебе нове, то це 100% знак, що тобі час зареєструватися на програму!

читати далі


Цитата

Є всього два типи мов програмування: ті, на які люди весь час лаються, і ті, які ніхто не використовує

Bjarne Stroustrup