Новини

Онлайн флешмоб «Зранку вдягну вишиванку»

Опубліковано: 14:08 16.05.2024

Щорічно в третій четвер травня відзначають Всесвітній день вишиванки. Викладачі та студенти коледжу з нагоди свята долучилися до онлайн-флешмобу.

 

У 2024 році свято випадає на 16 травня. Це свято об’єднує українців і прославляє нашу культуру та традиції. Спільнота Запорізького фахового коледжу комп’ютерних технологій взяла участь у флешмобі «Зранку вдягну вишиванку».  Викладачі української мови прив... читати далі


У гуртожитку коледжу відбувся міні-форум кар’єри

Опубліковано: 13:56 16.05.2024

Вимушено переселені особи, що наразі мешкають у гуртожитку коледжу та не мають роботи, мали змогу поспілкуватися з представниками провідної мережі супермаркетів щодо майбутнього працевлаштування.

Упродовж зустрічі представники мережі супермаркетів «Сільпо» розказали про актуальні вакансії та умови роботи, про цінності компанії та переваги співпраці з нею, а також надали відповіді на всі можливі питання щодо мабутнього працевлаштування.

читати далі


Абітурієнти коледжу прокачали свої знання з англійської мови

Опубліковано: 11:06 16.05.2024

У рамках циклу заходів, які проходять в коледжі з метою формування свідомого вибору професії майбутніми студентами, 11 травня відбулась зустріч зі спеціалістами комісії гуманітарної та фізичної підготовки та абітурієнтами.

Це вже друга зустріч з цікавим за підтримки комісії гуманітарного та фізичного виховання. Цього разу основний акцент був зроблений на «прокачці» знань майбутніх вступників з англійської мови.

Дев’ятикласни... читати далі


Дев’ятикласники познайомились з умовами вступу до коледжу

Опубліковано: 14:44 10.05.2024

9 травня 2024 року відбувся День відкритих дверей для абітурієнтів коледжу в онлайн-форматі. До участі доєдналися понад 50 учнів з батьками із Запорізької гімназії №106.

Директор коледжу Ольга Баршай познайомила абітурієнтів із нашим коледжем, його історією та спеціальностями. Приймальня комісія, у свою чергу, провела консультації щодо Вступу-2024 та запросила майбутніх вступників влітку приходити подавати документи.

Ми вдячні Збройн... читати далі


У ці травневі дні все європейське співтовариство відзначає День Європи в Україні

Теги: Дата
Опубліковано: 14:18 10.05.2024

Цей день є незмінним підтвердження цілей нашої нації стати не лише географічною частиною Європи, а й гордим представником європейської спільноти. Та сьогодні український народ героїчно відстоює від рашистської навали демократію, свободу, історію, людські життя та мрії усієї прогресивної Європи. У ці темні часи ЄС стоїть поруч з Україною, підтримуючи наш вибір європейського майбутнього.

Тож нехай це свято нагадує нам, що Європа починається із кожного з нас. Не зважаючи на вс... читати далі


Міжнародний бліц-конкурс з веб-дизайну та комп’ютерної графіки

Опубліковано: 09:16 09.05.2024

З 1 по 14 квітня 2024 року на базі Вінницького національного технічного університету відбувся Міжнародний дистанційний бліц-конкурс з веб-дизайну та комп’ютерної графіки.

Конкурс проведено з метою підтримки обдарованої студентської молоді, створенні умов для її творчого зростання, у  показі творчих досягнень студентів та  виявленні нових обдарувань, оцінюванні їх професійності, налагодженні творчої комунікації.

читати далі

БОРОВИК Юлія, викладач

Майбутні вступники коледжу прокачали свої soft-skills

Опубліковано: 08:23 09.05.2024

У рамках циклу заходів, які проходять в коледжі з метою формування свідомого вибору професії майбутніми студентами, 4 травня відбулась перша зустріч зі спеціалістами комісії гуманітарної та фізичної підготовки та абітурієнтами.

Майбутні студенти мали змогу прокачати свої soft-skills з головою циклової комісії, викладачем історії Світланою Сотник та практичним психологом Ганною Клименко.

У атмосфері легкого та невимушеного спілкування студенти... читати далі


PROFI FORUM 2024

Опубліковано: 10:02 06.05.2024

Шановні абітурієнти!

Відокремлений структурний підрозділ «ЗФККТ НУ «Запорізька політехніка» запрошує Вас, Ваших батьків та своїх друзів на День відкритих дверей – PROFI FORUM 2024

Захід відбудеться 9 травня 2024 року о 14:00. Приєднуйтесь до заходу онлайн за покликанням в Google Meet:

meet.google.com/jek-hngw-mrs

Час обирати своє майбутн... читати далі


Цитата

Інколи легше дев'ятьох з десятьох вбити, аніж тих дев'ятьох асемблеру навчити